Het SoDA event!

4 juni 2018

Als we onze leerlingen kansen willen bieden op een veeleisende arbeidsmarkt of een loopbaan in het hoger onderwijs, moeten we als school naast kennis en vaardigheden blijven inzetten op attitudes. Aan de hand van Stiptheid, Orde, Discipline en Attitudes stimuleren we onze leerlingen om zich in te zetten op professionele attitudes.
De klemtoon ligt hierbij niet op sanctioneren maar belonen! Samen met de bedrijfswereld vormt deze manier van werken een absolute win-win voor alle partijen, niet in het minst voor het zelfvertrouwen van onze leerlingen. Laat je inspireren en neem gerust eens een kijkje op www.sodajobs.be

Als school willen we onze leerlingen met een SODA-attest én dus de juiste attitudes in de bloemetjes zetten. We kozen ervoor om hen te verwelkomen op een leuke avond met een BBQ, enkele gastsprekers uit de bedrijfswereld, muziek en dans. Het SoDA event vond plaats op vrijdag 1 juni 2018.

 

Bekijk de reportage van Persregio Dender: "TechniGo uitreiking SODA attesten 2018"

https://www.youtube.com/watch?v=iyi2dfC6Uz8